Premenstruační syndrom

Premenstruační syndrom (nebo také premenstruační stres, premenstruační tenze, zkratka PMS) je soubor psychických, fyzických a emocionálních příznaků nepříjemných pro ženu, které se objevují před obdobím menstruace a ustupujících s nástupem menstruačního období.

K symptomům (příznakům) PMS patří únava, nesoustředěnost, tlak v podbřišku a křeče, podrážděnost, náladovost, zlost a vztek, lehké deprese, úzkost, přecitlivělost a návaly pláče, žaludeční potíže a zácpa, změny sexuální touhy, bolesti hlavy a kloubů, svalové křeče, zvětšení a zvýšená citlivost prsou, bolestivé bradavky, zvýšená chuť k jídlu (zejména chuť na sladké), nadměrná žízeň, otoky kotníků a prstů nebo zvýšená potřeba spánku.

ANTHOGENOL – PŘÍRODNÍ ANTIOXIDANT

Anthogenol je patentovaný, přírodní, bezpečný produkt s vysokou výživnou hodnotou. Jedná se o silný antioxidant, který bojuje proti volným radikálům a významně podporuje funkci cévního systému. Účinnou látkou tohoto přípravku je suchý prášek obsahující flavan-3-ol v jednoduché a kondenzované formě až po pentametry získané ze zrnek hroznového vína vitis vinifera a z kůry francouzské pobřežní borovice pinus maritima.

Anthogenol příznivě působí na oběhovou soustavu a kardiovaskulární systém, potlačuje premenstruační syndrom a upravuje menstruační cyklus, snižuje hladinu cholesterolu, jako patentovaný antioxidant chrání tělo před volnými radikály, předchází předčasnému stárnutí, urychluje regeneraci těla např. po náročných sportovních aktivitách, podporuje strukturu a cirkulační funkci pokožky, očí a žil dolních končetin, ochraňuje a stimuluje tvorbu kolagenu a elastinu, je součástí prevence degenerativních onemocnění (např. Alzheimerova choroba nebo skleróza multiplex), pozitivně ovlivňuje funkci zraku (při diabetické retinopathii, šerosleposti, šedém zákalu, makulární degeneraci sítnice).

» Více informací o přípravku.     » Přejít na objednávku

BIO PUPALKOVÝ OLEJ LISOVANÝ ZA STUDENA 50 ML

Bio Pupalkový olej lisovaný za studena je vhodný pro suchou, citlivou a poškozenou pokožku. Obsahuje velmi důležitou nenasycenou kyselinu gama-linolenovou. Regeneruje popálenou a zanícenou kůži, pomáhá hojení ranek způsobených kožními onemocněními.  Jedná se o čistý přírodní produkt v biokvalitě.

Bio Pupalkový olej lisovaný za studena tlumí menstruační potíže, optimalizuje hladinu cholesterolu a krevní tlak, podporují srdeční činnost, napomáhá při zdravém hubnutí, podporuje trávicí a dýchací systém, zklidňuje projevy ekzémů a dalších onemocnění kůže, napomáhá regeneraci drobných poranění kůže, podporuje imunitní systém, zklidňuje děti při hyperaktivitě.

» Více informací o přípravku.     » Přejít na objednávku

L-THEANIN 30 TBL

L-theanin je přírodní potravinový doplněk, jemuž jsou připisovány pozitivní účinky vedoucích k biologické harmonii organismu, zlepšení kvality spánku, tvorby alpha vln v nervovém systému a celkové relaxaci.

L-theanin zmírňuje premenstruační syndromy u žen, podporuje relaxaci a uklidnění, redukuje pocit stresu a stísněnosti, zlepšuje kvalitu spánku, podporuje tvorbu alpha vlnění, zmírňuje premenstruační syndromy u žen, zlepšuje schopnost vnímání a učení.

» Více informací o přípravku.     » Přejít na objednávku

LIFE STAR 200 TBL.

Life Star je bylinná formule připravená speciální technologií podle autentických čínských receptur. Posiluje imunitní systém a fyziologické vlastnosti organismu. Přípravek zpomaluje proces stárnutí buněk a strukturální degradaci buněčných membrán a zvyšuje celkový energetický tonus organismu.

Life Star harmonizuje organismus, podporuje optimální funkce hormonálního systému, ochraňuje játra, harmonizuje metabolismus, zpevňuje nehty při lámavosti, regeneruje poškozené nehtové lůžko, harmonizuje hormonální systém, zlepšuje psychiku, podporuje mozkovou činnost, čistí střevní stěny, snižuje hladinu cholesterolu v krvi, zlepšuje kvalitu spánku, stimuluje sexuální funkce.

» Více informací o přípravku. » Přejít na objednávku

MELBROMENOX

Doplněk stravy pro komplexní péči o dívčí a ženský organismus na bázi včelích produktů a koenzymu Q10. Melbromenox je určen zejména pro dívky a ženy v produktivním věku. Užívá se u obtíží spojených s dospíváním, menopauzou, frigiditou, nepravidelnostmi cyklu, hormonální disharmonií, bolestivým pohlavním stykem.

Oblíbený je zejména u žen, které nesnášejí nebo se obávají syntetických hormonálních přípravků. Melbromenox zmírňuje návaly, tachykardii, noční pocení a nespavost, nesoustředěnost, bolest hlavy, nepříjemné vysychání sliznic, syndrom chronické únavy, potlačuje potíže při osteoporóze, podporuje odolnost proti bakteriálním a virovým onemocněním, stimuluje schopnost koncentrace, zvyšuje přirozenou obranyschopnost organismu.

» Více informací o přípravku.     » Přejít na objednávku

NONIVITA – ŠŤÁVA Z PLODŮ NONI 500 ML

Nonivita je 100% šťáva z ovoce noni, která má speciální výživový účinek. Podporuje celkové posílení organismu. Šťávu Nonivita lze také nazvat proteinovou a enzymatickou bombou, protože obsahuje více než 100 aktivních složek, které mají ze zdravotního hlediska blahodárné působení. Melatonin a serotonin působí podpůrně při depresích, fobií, břišních křečí v době menstruace a premenstruačního syndromu.

Nonivita je 100% šťáva z plodů noni, které rostou v úrodné půdě havajských ostrovů. Lisuje se z plodů nejvyšší kvality, avšak vzhledem k tomu, že plody noni se velmi rychle kazí, je nutné tuto šťávu konzervovat. Společnost Pharma Activ používá přírodní konzervační metodu, kterou již řadu let využívají domorodí obyvatelé ostrovů – pasterizaci. Pasterizační proces ničí nebezpečné choroboplodné bakterie a plísně.

» Více informací o přípravku.     » Přejít na objednávku

STAR WOMEN

Star Women je speciální formule pro ženy v období menstruace a klimakteria. Příznivě ovlivňuje činnost hormonální soustavy, harmonizuje činnost centrálního nervového systému, působí protizánětlivě a celkově posiluje ženský organismus.

Star Women snižuje napětí doprovázející hormonální výkyvy, tlumí bolesti a křeče při menstruaci, potlačuje agresivitu a apatii, zlepšuje proces ovulace, zlepšuje stav psychiky v období menopauzy, zmírňuje premenstruační syndrom, pozitivně působí při bolestech hlavy, poruchách trávení a depresi.

» Více informací o přípravku.     » Přejít na objednávku

» Přejít na kompletní nabídku produktů a přípravků při premenstruačním syndromu.