Menopauza

V dnešní době mají ženy mnohem více možností, jak si poradit s nepříjemnými průvodními pocity a příznaky přechodu nebo-li menopauzy. Menopauza není nemoc, mohou ji ale provázet projevy, které dokážou ženě ztrpčit život. Zhruba v období pěti až deseti let předtím, než má žena poslední menstruaci, se může objevit nepravidelná menstruace, podrážděnost nebo návaly horka. Po přechodu pak může docházet k úbytku kostní hmoty, suchosti pochvy a zvyšuje se riziko onemocnění srdce. Podívejte se na seznam přípravků, které by vám mohly pomoci:

ANGELICA STAR

Rostlina angelica sinensis bývá pro svůj vynikající účinek zejména při ženských obtížích označována za ženský žen-šen. Extrakt z kořene se doporučuje využívat při nepravidelné nebo příliš silné menstruaci. V době menopauzy, kdy dochází v těle ženy k výrazným hormonálním změnám, napomáhá k výraznému zmírnění až odstranění klimakterických potíží.

Fytoestrogeny se uplatňují jako součást prevence nádorových a srdečně-cévních chorob. Pomáhá regulovat poševní kvasinkové infekce a posilovat imunitní systém.

» Více informací o přípravku. » Přejít na objednávku

APIGLUKAN EXTRA

Apiglukan Extra harmonizuje menstruační cyklus (používá se při nepravidelné a bolestivé menstruaci), příznivě ovlivňuje průběh klimakteria a dospívání. Blahodárně působí v období oslabeného organismu při rekonvalescenci a zvýšené fyzické či psychické únavě.

Je složen výhradně z přírodních látek, neobsahuje cukr a je proto vhodný i pro diabetiky, kterým dlouhodobě zlepšuje metabolický profil. Apiglukan extra významně napomáhá ochraňovat organismus před infekcemi a je součástí prevence nádorového onemocnění.

» Více informací o přípravku.     » Přejít na objednávku

ARTHROLADY

Kloubní přípravek, který je jedničkou na trhu. Odráží specifické potřeby žen v období menopauzy a po menopauze. ArthroLady 40+ ženám po čtyřicátém roce života dlouhodobě zlepšuje kondici chrupavky, příznivě ovlivňuje její regeneraci a obnovu, zlepšuje pohyblivost kloubů a pomáhá zmírňovat ztuhlost kloubů.

» Více informací o přípravku. » Přejít na objednávku

» Zvýhodněná cena za balení 90 tobolek:  » Více informací


BALANCER KLAS 60 TOB

Balancer Klas obsahuje vyváženou kombinaci silných antioxidantů z různých přírodních zdrojů, které ochraňují organismus před civilizačními chorobami, zvláště před srdečně-cévními a napomáhá snižovat riziko vzniku nádorového onemocnění.

Účinně odstraňuje nežádoucí projevy menopauzy a harmonizuje hladinu hormonů na přírodní bázi bez vedlejších účinků, odstraňuje premenstruační syndrom a upravuje menstruační cyklus.

» Více informací o přípravku.     » Přejít na objednávku


BELLASIN 40+

Bellasin 40+ je první a jediná přírodní tableta na hubnutí určená ženám po čtyřicítce. Zrychluje metabolismus, odbourává přebytečný tuk, vyrovnává hormonální nerovnováhu a dodává tělu energii.

Zároveň omezuje běžné vegetativní projevy menopauzy – návaly, výkyvy nálad, nervozitu, únavu, poruchy koncentrace a spánku, ztrátu energie a zvýšenou chuť k jídlu. Bellasin příznivě ovlivňuje tělesný metabolismus a stimuluje oběhový systém. Obnovuje ztracenou energii a navrací psychickou pohodu.

» Více informací o přípravku.     » Přejít na objednávku

BELLASIN NIGHT

Jedním z dalších aspektů nastupující premenopauzy a menopauzy je zhoršující se kvalita spánku. Hormonální nerovnováha se promítá do psychiky žen, zvyšují se pocity nervozity, výkyvy nálad, neschopnost se soustředit a také poruchy spánku. Nespavost se dělí do dvou kategorií: ženy, které nemohou usnout, a ženy, které sice bezproblémově usnou, ale často se budí a mají potíže s usínáním uprostřed noci. Nedostatek spánku snižuje fyzickou i duševní výkonnost a způsobuje další stres.

Bellasin Night je jediný přírodní přípravek na trhu vyvinutý speciálně pro ženy po čtyřicítce. Účinně působí jak na klidný spánek, tak na spalování tukových buněk. Díky bylinnému komplexu Lunaval s obsahem kozlíku lékařského pomáhá k usínání a klidnému nerušenému spánku po celou noc. Omezuje noční neklid a brání častému probouzení. Žena se cítí ráno odpočinutá bez pocitů malátnosti a únavy.

» Více informací o přípravku.     » Přejít na objednávku

ESTROMENOX

Doplněk stravy obsahující přírodní fytoestrogeny doplněné koenzymem Q10, fermentovaným včelím pylem perga a extraktem ze zrníček hroznů. Tyto látky jsou vhodné pro ženy s intolerancí syntetických hormonálních přípravků při mírnění obtíží v menopauze a postmenopauze. Účinné látky se uplatňují při klimakterických obtížích a vitalizují organismus proti osteoporóze. Grape seed se mimo jiné uplatňuje jako silný antioxidant proti volným radikálům, čímž brání stárnutí a vzniku civilizačních onemocnění.

V období od jednoho do tří měsíců se až 80% žen podaří bez jakýchkoli vedlejších účinků snížit nebo úplně odstranit symptomy menopauzy. Zlepší se ochrana kosterní soustavy a paměť, příznivě je ovlivněno libido a zvládání emocí. Žena tak opět získá sebejistotu, radost ze života a elán pro nové cíle.

» Více informací o přípravku.     » Přejít na objednávku

GS MERILIN HARMONY

GS Merilin Harmony je vysoce účinný nehormonální přípravek, který byl vyvinut na základě výzkumu potřeb žen v klimakteriu. GS Merilin Hormony Vám umožní harmonické prožití tohoto složitého období v životě ženy.

Merilin Harmony pomáhá při všech fyziologických jevech  provázející klimakterium, pro zachování pevnosti kostí,  pro psychickou pohodu.

Představuje bezpečnou a účinnou alternativu pro ženy, které z jakéhokoliv důvodu nemohou nebo nechtějí užívat hormony.

» Více informací o přípravku.     » Přejít na objednávku

GYNEX 30 ML

Gynex pomáhá při gynekologických potížích zánětlivého a hormonálního charakteru, při premenstruačních tenzích, poruchách cyklu, při hormonálních poruchách, výtocích, zánětech vaječníků, v období přechodu při osteoporóze, při návalech, při uzlinách v prsou souvisejících s poruchami menstruačního cyklu nebo při jiných klimakterických potížích.

Gynex je bioinformační přípravek se širokospektrálním regeneračním účinkem, který je vyroben podle moderních poznatků fytoterapie, psychotroniky, krystalterapie a biorezonance. Gynex ovlivňuje především dráhu početí, plic, srdce, žaludku, tří zářičů, močového měchýře, opasku, jinovou pojivovou dráhu, a tím i problémy, které se vztahují k jejich nedostatečné funkci. Například se špatnou funkcí dráhy početí jsou spojeny především problémy v oblasti podbřišku.

» Více informací o přípravku.     » Přejít na objednávku

HERBUST – ZVĚTŠENÍ POPRSÍ

Přípravek Herbust je přírodní směs bylin, která nejenže přirozenou cestou dodá plnost a krásu nedostatečně vyvinutému poprsí, ale zároveň zajistí ženě dokonalou hormonální vyváženost, která výrazně přispěje k jejímu celkovému zdraví s důrazem na prevenci a průběh obtíží v období klimakteria.

Pomáhá také při při bolestivé a nepravidelné menstruaci a při PMS (premenstruačním syndromu), při klimakterických obtížích, při nervozitě, stresu a dalších problémech souvisejících s hormonální nerovnováhou.

» Více informací o přípravku.     » Přejít na objednávku

» Zvýhodněná cena za balení 240 kapslí:  » Více informací

IMEDEEN PRIME RENEWAL

Jedná se o originální přípravek pro zpevnění a regeneraci pleti žen po menopauze. Působí zevnitř, hluboko v kůži ve vrstvě dermis. Poškozenou a zestárlou pokožku během 12-24 týdnů zpevňuje a regeneruje, okamžitě pomáhá chránit pleť před předčasným stárnutím, udržuje pokožku hladší a jasnější.

Imedeen Prime Renewal působí proti podstatě problémů stárnutí pokožky, představuje tedy základní krok v péči o pokožku. Zlepšuje kvalitu a hydrataci pleti celého těla, potlačuje viditelnost červených žilek a pigmentových skvrn v pleti.

» Více informací o přípravku.     » Přejít na objednávku

IVE 60 TBL. + 15 TBL. ZDARMA

Ive je unikátní přírodní doplněk stravy, který svými vlastnostmi pomáhá zpomalovat přirozené změny na močovém ústrojí ženy a je určen k užívání při nechtěném úniku moči. Přípravek ocení především ženy v přechodu (menopauze) a po přechodu (postmenopauze).

Ive pomáhá při potížích s nechtěným únikem moči, podporuje výživu svalů pánevního dna, stimuluje správnou činnost močového měchýře, snižuje nepříjemné stavy doprovázející každou ženu v období menopauzy.

» Více informací o přípravku.     » Přejít na objednávku

MALINOVÁ SMĚS GK 200 ML

Malinová směs je určena ženám k podpoře organismu zejména při menstruačních obtížích. Přípravek příznivě působí při zánětech, výtocích, cystách a potížích spojených s klimakteriem. Malinová směs je též vhodná pro těhotné a kojící ženy, neboť se vyznačuje šetrným a jemným působením na ženský organismus.

Malinová směs GK příznivě působí při nepravidelné nebo bolestivé menstruaci či nadměrném krvácení, zmírňuje časté průvodní trávící obtíže při menstruaci, díky močopudnému účinku detoxikuje organismus, při gynekologických zánětech urychluje hojivé a čistící procesy, má čistící a mírný uklidňující účinek, podporuje metabolismus, má pozitivní vliv při hormonálních obtížích, neplodnosti, těhotenství a kojení.

» Více informací o přípravku.     » Přejít na objednávku

MELBROMENOX

Doplněk stravy pro komplexní péči o dívčí a ženský organismus na bázi včelích produktů a koenzymu Q10. Melbromenox je určen zejména pro dívky a ženy v produktivním věku. Užívá se u obtíží spojených s dospíváním, menopauzou, frigiditou, nepravidelnostmi cyklu, hormonální disharmonií, bolestivým pohlavním stykem. Oblíbený je zejména u žen, které nesnášejí nebo se obávají syntetických hormonálních přípravků.

Melbromenox zmírňuje návaly, tachykardii, noční pocení a nespavost, nesoustředěnost, bolest hlavy, nepříjemné vysychání sliznic, syndrom chronické únavy, potlačuje potíže při osteoporóze, podporuje odolnost proti bakteriálním a virovým onemocněním, stimuluje schopnost koncentrace, zvyšuje přirozenou obranyschopnost organismu.

» Více informací o přípravku.     » Přejít na objednávku


STAR WOMEN (HARMONY)

Star Women je speciální formule pro ženy v období menstruace a klimakteria. Příznivě ovlivňuje činnost hormonální soustavy, harmonizuje činnost centrálního nervového systému, působí protizánětlivě a celkově posiluje ženský organismus.

Star Women snižuje napětí doprovázející hormonální výkyvy, tlumí bolesti a křeče při menstruaci, potlačuje agresivitu a apatii, zlepšuje proces ovulace, zlepšuje stav psychiky v období menopauzy, zmírňuje premenstruační syndrom, pozitivně působí při bolestech hlavy, poruchách trávení a depresi.

» Více informací o přípravku.     » Přejít na objednávku

» Přejít na kompletní nabídka produktů a přípravků pro ženy v menopauze.