Intimní hygiena

EMULZE PRO INTIMNÍ HYGIENU INTIME

Ošetřující emulze Intime s čistým konopným olejem, šalvějí, tymiánem a s mírně kyselým pH pro ošetřování a mytí intimních partií. Obsažené účinné látky obnovují přirozenou pH rovnováhu sliznice intimních partií a zvyšují její odolnost proti zánětům a kvasinkovým infekcím (mykózám). Při dlouhodobém používání se upravuje celkový stav omezení recidiv zánětů a mykóz v intimních partiích.

Emulze se nanese na navlhčenou sliznici v intimních partiích, jemně se rozetře a necháte krátce působit. Poté důkladně opláchněte čistou vodou. Ošetřující emulze je díky účinným látkám a kyselému pH vhodná jak pro každodenní hygienu intimních partií, tak i jako prevence vzniku u recidiv u mykóz a zánětů například po návštěvách koupaliště či sauny, při cestování, po užívání antibiotik, chemoterapii a podobně.

» Více informací o přípravku.     » Přejít na objednávku

FEMINOL – MYCÍ OLEJ PRO INTIMNÍ HYGIENU S RŮŽOVÝM OLEJEM

Exkluzivní aromaterapeutický produkt určený pro ošetření míst s častým výskytem plísní a snadnou potivostí – např. genitálie. Jeho použití je vhodné při neurózách, stresu a napětí, dermatitidách a plísňových onemocněních, na chlamydie, při menstruačních bolestech, nadýmání. Používá se jako sprchový nebo koupelový olej, případně pro masáže břicha a podbřišku.

Feminol je přípravek pro každodenní použití a všechny generace. Působí přirozeně a dlouhodobě na citlivých místech jako ochrana proti bakteriím a plísním. Omezuje pocení a díky vzácným olejům, včetně bulharské růže, účinkuje jako příjemný a dlouhodobě působící parfém a deodorant.

» Více informací o přípravku.     » Přejít na objednávku

GYNTIMA MYCÍ GEL 200 ML

Gyntima mycí gel je účinný, osvěžující a jemný prostředek určený pro každodenní intimní hygienu ženy, který pomáhá předcházet vaginálním infekcím. Lze ho také použít na chlamydie. Díky optimálnímu složení a vybraným přírodním látkám je pokožkou velmi dobře snášen.

Intimní mycí gel obsahuje účinnou látku pinarol, což je výtažek ze smrkových výhonků a čerstvého jehličí. Pinarol a aloe vera mají antibakteriální, antimykotické a protizánětlivé účinky. Intimní mycí gel zajistí pro pokožku vašeho těla dlouhotrvající svěžest. Kyselina mléčná reguluje pH a působí, jako hydratační faktor.

» Více informací o přípravku.     » Přejít na objednávku

CANDIVAC 30 KAPSLÍ

Candivac je speciální přípravek určený zejména proti kandidózám a pro celkové zvýšení imunity organismu. Přípravek obsahuje příznivou kombinaci vybraných kmenů kandid a propionibakteria, která zajišťuje podporu specifické imunity proti zánětům pohlavního ústrojí vyvolaným zejména různými druhy kvasinek. Podporuje rovněž nespecifickou imunitu, čímž přispívá ke zvýšení celkové obranyschopnosti organismu.

Candivac pomáhá zejména u žen s opakovanými záněty genitálií kvasinkového původu. Lze ho použít u obou pohlaví např. při akné a ke zvyšování nespecifické imunity při opakovaných infekcích různého původu.

» Více informací o přípravku.     » Přejít na objednávku

GYNTIMA PROBIOTICA VAGINÁLNÍ ČÍPKY FORTE

Vaginální čípky Probiotica Forte se doporučují používat dlouhodobě jako součást pravidelné péče o zdravé prostředí pochvy. Vytvářejí totiž živnou půdu pro laktobacily nacházející se ve vaginální flóře a zabezpečují tak jejich optimální rozmnožovaní. Tyto přirozeně mléčné kultury chrání před škodlivými bakteriemi a infekcemi a zajišťují přirozenou biologickou rovnováhu v pochvě. Zvlášť účinné je používání čípků v období menopauzy a laktace.

Gyntima Probiotica vaginální čípky pomáhají při mírných formyách bakteriálních a mykotických infekcí, při užívání antibiotik nebo jiných prostředků, které ničí bakterie (případně při použití drastického poševního dezinfekčního prostředku, který způsobí poškození přirozené flóry tvořené Döderleinovým laktobacilem), při používání antikoncepčních tablet nebo při nitroděložním tělísku, při objevení se výtoku po návštěvě koupaliště nebo po pohlavním styku, při výtoku neznámého původu (fluor vaginalis), v případech mírné bakteriální vaginitídy, kde použití antiinfekční terapie není potřebné.

» Více informací o přípravku.     » Přejít na objednávku

GYNTIMA VAGINÁLNÍ ČÍPKY 10 ks

Vaginální čípky vytvářejí živnou půdu pro laktobacily nacházející se ve vaginální flóře a zabezpečují jejich optimální rozmnožování. Tyto přirozeně mléčné kultury chrání před škodlivými bakteriemi a infekcemi a zajišťují přirozenou biologickou rovnováhu v pochvě.

Gyntima Vaginální čípky pomáhají zejména při užívání antibiotik nebo jiných bakterie ničících prostředků, při použití drastického poševního dezinfekčního prostředku, při výtoku, používání antikoncepčních tablet, při nitroděložním tělísku, při objevení se výtoku po návštěvě koupaliště nebo po pohlavním styku, při výtoku neznámého původu, při mírné vaginitidě a při fyziologické eliminaci mírných forem bakteriálních a mykotických infekcí.

» Více informací o přípravku.     » Přejít na objednávku

INTIMMED – BALZÁM NA VAGINITIDU

Aromaterapeutický přípravek Intimmed je určený k preventivní péči o zevní genitál žen. Použité silice obecně vykazují protiplísňové a protibakteriální účinky, neboť obsahují výrazně dezinfekční a cytofylaktické éterické oleje z levandule barreme, tea tree, heřmánku modrého a olej z pupalky dvouleté. Intimed lze také používat na chlamydie.

Přípravek Intimmed podporuje zachování nízkého pH pohlavní sliznice a podporuje její přirozenou ochranu. Vyhněte se všem mycím přípravkům obsahujícím syntetické látky, minerální oleje, parfémy, pěnivé základy, emulgátory apod. Tyto složky totiž zbavují sliznici přirozené ochrany a vystavují ji tak zvýšenému nebezpečí infekce. Intimed lze užívat i preventivně v případě predispozice či plánované návštěvy veřejného bazénu, sauny atd.

» Více informací o přípravku.     » Přejít na objednávku

INTIMNÍ HYGIENICKÉ MÝDLO – LADYGEL 300 ML

Obsahuje extrakt bílého čaje a alantoinu, který pomáhá hojení mikroskopických poranění citlivé sliznice. Zklidňuje podrážděná místa, zajistí pocit svěžesti, čistoty a zároveň neutralizuje pachy. Velmi vhodné i na mytí citlivé pokožky.

LadyGel je vhodným přípravkem nejen pro intimní hygienu, ale i pro péči o menstruační kalíšky.

» Více informací o přípravku.     » Přejít na objednávku

» Přejít na kompletní nabídka produktů a přípravků pro intimní hygienu.