Menstruace, těhotenství a partnerské problémy?

9. 2. 2011

Také řešíte problémy s menstruací? Honí se vám hlavou, zda se jedná o zdravotní problém, nebo jestli jste těhotná? Vedle webu mesicky.cz můžete najít další rady na ženském webu MagazínŽENY.cz.

Tento denně aktualizovaný magazín ženy přináší informace na různá témata. Radu zde najdete pro vztahy, sex i výchovu dětí.

Menstruace velmi často přináší problémy také s výběrem vhodného oblečení. I v tomto vám můžeme poradit. Rubrika Krása a moda vám nabídne co na sebe nejen v období periody. Přímo menstruací a dalšími zdravotními záležitostmi se zabývá sekce Zdraví.

Velmi důležitou složkou našeho života je bydlení. Teplo domova, příjemná atmosféra a pocit bezpečí je něco, co je důležité také pro správný vývoj dítěte. Jeho základy jsou položeny právě v průběhu těhotenství. Jak hezky bydlet, renovovat byt a upravit zahradu se dozvíte v rubrice Domov.

Pokud se rády pohybujete ve společnosti, tak na MagazínŽENY.cz najdete i tento druh informací. Události ze světa filmu, celebrit a bulváru sledujeme za vás!

A zcela na závěr jedna specialita – články o tajemnu a horoskopech pro vás připravují profesionální astrologové. Buďte IN a staňte se pravidelnými čtenářkami tohoto magazínu.

Zařazeno v rubrice: Články