Menstruační kalíšek

S trochou nadsázky by se dalo říci, že je menstruační kalíšek převratem v oblasti hygienických pomůcek pro ženy. A co že to je za zázrak? Jedná se o silikonovou nádobku, která se zavede do pochvy a zachytává krev v období menstruace. Nahrazuje menstruační vložky i tampóny, jeho praktičnost většina žen oceňuje vedle běžného používání zejména při cestování. K dostání jsou v několika variantách.

Jaké jsou výhody menstruačního kalíšku:

  • jedná se o moderní a revoluční alternativu tamponů a menstruačních vložek,
  • nejčistší a nejkomfortnější dámská hygienická pomůcka, která je v současnosti na trhu,
  • nezpůsobuje syndrom toxického šoku (TSS),
  • nová svoboda při obyčejné denní aktivitě nebo aktivním sportování.


MENSTRUAČNÍ KALÍŠEK LADYCUP - MALÝ

Vhodný pro ženy, které nerodily nebo ženy do 25 let a pro všechny, které chtějí pohodlnější život. Je velice jednoduchý, v používání šetrný k životnímu prostředí - životnost až 15 let. Kalíšek je vyrobený z maximálně flexibilního lékařského silikonu. Optimální velikost a tvar s hladkým povrchem. Velmi snadná údržba, ideální pro všechny sporty, cestování, dovolenou i běžnou denní aktivitu.

» Více informací o kalíšku.     » Přejít na objednávku

Varianta: MENSTRUAČNÍ KALÍŠEK LADYCUP – VELKÝ

Vhodný pro ženy, které již rodily nebo ženy starší 25 let

» Více informací o kalíšku.     » Přejít na objednávku

Balení: 1x menstruační kalíšek, bavlněný sáček pro úschovu, český návod.

Menstruační kalíšky doporučujeme v průběhu používání omývat jemným intimním mýdlem LadyGel.

LadyCup je nový český znovupoužitelný menstruační kalíšek optimální velikosti a s novým designem (zcela hladký povrch pro snadné používání a údržbu). Je bezbarvý, má transparentní barvu. Je vyroben z nejkvalitnějšího německého lékařského silikonu s výhradním použitím v lékařském a potravinářském průmyslu. LadyCup je schválen Státním zdravotním ústavem ČR.


MENSTRUAČNÍ KALÍŠEK PINKCUP LUXURY - MALÝ

Vhodný pro ženy, které nerodily nebo ženy do 25 let a pro všechny, které chtějí pohodlnější život. Je velice jednoduchý, v používání šetrný k životnímu prostředí - životnost až 15 let. Kalíšek je vyrobený z maximálně flexibilního lékařského silikonu. Optimální velikost a tvar s hladkým povrchem. Velmi snadná údržba, ideální pro všechny sporty, cestování, dovolenou i běžnou denní aktivitu. Balení obsahuje NAVÍC vzorek lubrikačního gelu a 2 ks sterilizačních tablet k dezinfekci menstruačního kalíšku.

» Více informací o kalíšku.     » Přejít na objednávku

Varianta: MENSTRUAČNÍ KALÍŠEK PINKCUP LUXURY – VELKÝ

Vhodný pro ženy, které již rodily nebo ženy starší 25 let.

» Více informací o kalíšku.     » Přejít na objednávku

Balení: 1x menstruační kalíšek, bavlněný sáček pro úschovu, český návod, vzorek lubrikačního gelu, 2 ks sterilizačních tablet k dezinfekci menstruačních kalíšků.